Novak Cup 2012

, který se konal v neděli 29.4.2012.

Účast: celkem 16 párů.

Vítězem 6. ročníku tenisového turnaje "Novak cup", zařazeného do seriálu turnajů Dotiko Tenis Tour o pohár starosty města Domažlic 2012 se staly lonští vítězové pár Beránek - Duba, který ve finále zdolal dvojci Novák ml. - Hůtta 9:4. V boji o 3 místo byl úspěšnější horšovskotýnský pár Šaloun - Barnáš, který porazil klenčskodomažlický pár Dvorský - Šindelář 9:2. Vítězem útěchy se pak stal kaznějovský pár Fogl - Smola.

Zajímavosti: Nejmladší účastníkem turnaje se stal čtrnáctiletý Milan Novák nejml., naopak věkově nejstarším účastníkem byl klenčský Míla Knop. Turnaje se účastnily tři rodinné páry, když nejčetnější zastoupení v turnaji měli tenisové rodiny Novákovi a Hůttovi (po třech účastnících). Nejdelší vzdálenost na turnaj absolvoval tenisový pár ze Strakonic Fiala - Holeček.

Herní systém turnaje: Čtyři skupiny po čtyřech párech. První dva páry na základě výsledků postoupily do tenisového pavouka o celkové vítězství, kde se hrál již k.o. systém. Páry, které se umístily na třetím a čvrtém místě ve skupině pak hrály tenisového pavouka o cenu útěchy. Turnaj byl hrán na vítězný jeden set, za stavu 6:6 se hrál rozhodující tiebreik, vyjma semifinále finálového pavouka, kde se po dohodě párů hrálo do devíti vítězných gamů.