Okresní termínová listina

Download:

Rok 2009: Okresní termínová listina 09.pdf (186,7 kB)

Rok 2010: Okresni terminova listina 10.pdf (98,4 kB)

Rok 2011: Okresni tenisova listina 2011.pdf (92 kB)

ROK 2012: Okresni tenisova listina 2012.xls (43,5 kB)

ROK 2013: Okresní tenisová listina 2013.pdf

ROK 2014: Okresní tenisová listina 2014.xls (40960)

 

ROK 2016: Okresní termínová listina 2016.xls (33280)

(pro otevření klikněte na odkaz)

Okresní termínová listina – rok 2016
Termín konání Místo konání Kategorie
27.12.2015 Waldmünchen  VÁNOČNÍ DTT - (Čtyřhra)
16.1. Waldmünchen  LEDNOVÝ DTT - (Č)
27.2. Waldmünchen  ÚNOROVÝ DTT - (Č)
21. 3. Waldmünchen  VELIKONOČNÍ DTT - (Dvouhra)
16. 4. LTC Domažlice Okresní přebory jednotlivců st. žáků
23. 4. LTC Domažlice Okresní přebory jednotlivců dorostenci
4. 6. LTC Domažlice Celostátní turnaj  minitenis
5. 6.  LTC Domažlice Turnaj  rodičů a dětí (mládež do 18 let) – čtyřhry OPEN
25. 6. Sokol Babylon Memoriál Jana Šturmy ve čtyřhrách - DTT (Č)
1. - 4. 7.  LTC Domažlice Celostátní turnaj mužů Přebor Chodska kategorie "B"
16. 7. LTC Domažlice Celostátní turnaj babytenis 
16. 7. Dynamo H. Týn Dynamo H. Týn CUP - DTT - (Č)
23.7. Šumava Domažlice Turnaj neregistrovaných - DTT (D)
23 .7. LTC Domažlice Celostátní turnaj  minitenis
30.7 LTC Domažlice Mezinárodní mistrovství Chodska - turnaj veteránů
6. 8. Holýšov Turnaj neregistrovaných - DTT (D/Č)
6. 8. LTC Domažlice Celostátní turnaj babytenis 
20. - 22. 8.  LTC Domažlice Celostátní turnaj st. žactva „Memoriál Rud. Schafera“
20. 8. Poběžovice Pouťové debly – „Memoriál Josefa Bufky“ - DTT (Č)
20. 8. LTC Domažlice Turnaj dětí (nad 18 let) a rodičů ve čtyřhrách OPEN
27. - 29. 8.  LTC Domažlice Celostátní turnaj ml. žactva 
3. 9.  Slavoj Koloveč Koloveč CUP ve čtyřhrách - DTT (Č)
3. - 5. 9. LTC Domažlice Celostátní turnaj dorostu "O chodský čakan"
10. 9. LTC Domažlice NIKI CUP 8. ročník - DTT (D/Č)
17. 9. LTC Domažlice Celostátní turnaj  minitenis
17. 9. Šumava Domažlice Turnaj neregistrovaných - DTT - (Č)
28. 9.  LTC Domažlice Svatováclavský turnaj neregistrovaných – čtyřhry